Top s.r.o.

JOIE

 

Značka Joie byla založena v roce 2011 skupinou několika přátel žijících ve Velké Británii. Jejich cílem bylo zúročit mnohaleté zkušenosti s výrobou produktů pro děti a přetavit je ve výrobky, které svým designem a kvalitou nadchnou rodiče po celém světě.

Značka Joie je výsledkem úspěšné snahy svých zakladatelů o výrobky tvořené co nejkvalitnějšími materiály, s vysokou úrovní bezpečí, spolehlivosti, funkčnosti a pohodlí pro děti i rodiče. Cílem však nebylo vytvořit další hi-endovou značku pro pár vyvolených. Výrobky Joie jsou vybaveny pouze tím, co rodiče a jejich děti skutečně potřebují bez nesmyslných příkras. Díky tomu se i přes nekompromisní požadavky na kvalitu podařilo zachovat příznivou cenu, díky které jsou výrobky Joie dostupné širší skupině zákazníků.

Díky nadšení a tvrdé práci se značka Joie stala za pouhé 4 roky jednou z nejprodávanějších značek ve Velké Británii. Za svou krátkou dobu existence si získala spousty obdivovatelů a dnes lze výrobky Joie zakoupit již ve více než 50 zemích světa!

Sami jsme rodiči a tak chápeme, že si chcete především užívat krásné chvíle s vaším novým členem rodiny. Abychom se ujistili, že Joie bude vaším spolehlivým partnerem po dobu prvních let jeho života, podrobujeme všechny výrobky velmi pečlivé kontrole. Tím získáváme jistotu, že vše bude fungovat jak má!

Veškeré naše výrobky prochází v průběhu výroby několika kontrolními stanovišti, kde zjišťujeme, zda všechny části správně fungují a také zda je výrobek zcela kompletní. Po každé výrobní sérii ještě přidáváme další namátkovou kontrolu několika kusů, které kompletně rozebereme a zkontrolujeme, zda byla každá jednotlivá část vyrobena dle našich přísných požadavků. Díky tomu si držíme extrémně nízké procento reklamací, které činí méně než 1%!

Vážíme si nejen vás, našich zákazníků, ale také našich zaměstnanců a životního prostředí. Z tohoto důvodu splňují všechny naše výrobní závody přísné normy potvrzující, že se jedná o bezpečná, zdraví nezávadná a ekologicky šetrná pracoviště.

Již dnes jsme úspěšnou firmou, a proto se snažíme část našeho úspěchu přenést na ty, kteří neměli takové štěstí jako my. Proto firma Joie každoročně věnuje více než 5000 svých kočárků dětem s pohybovým hendikepem.